Mateřská Školka Bukovno-Líny - Fotogalerie

Previous Next

Tak už je to tu. Naši malí kamarádi dorostli a jsou z nich budoucí školáky. Chystané odpoledne právě pro ně bylo plné různých a nečekaných překvapení. Nejdříve jsme si společně připravili zeleninu na domácí (školkovou) bramborovou polévku. Posléze jsme se v doprovodu cirkusových "umělců" vypravili po připraveném značení STOPOVANÉ. Po trase bylo třeba nejen hledat správný směr, ale i plnit objevené úkoly. Značky nás zavedly až na obecní úřad, kde byl ukryt poklad. Zde na nás také čekal pan starosta, který si s dětmi chvilku povídal a nakonec se s nimi rozloučil jako s dětmi ze školky a popřál jim pohodu do školních let. Plni dojmů jsme se všichni vrátili do školky a pochutnali si na výborné polévce. Posilněni jsme si ještě vzájemně vytvořili vzpomínku na své kamarády a schylovalo se k úplnému rozloučení. Odpoledne nám uteklo nějak rychle. Děti byly obdarovány dárečky na rozloučenou. Posledním překvapením pro všechny zúčastněné bylo společné doprovázení jednotlivých dětí k jejich domovům a také předání dárků těm, kteří se nemohli tohoto príma odpoledne zúčastnit. 

Previous Next

Tento týden je výjimečný hlavně tím, že pro některé děti je posledním stráveným v naší mateřské škole. Ozvláštnění jsme připravili i podobě vlastnoručně připravené vynikající dopolední svačinky, kdy spolupracovali naprosto všichni. Nejprve jsme započali přípravou nakoupených ingrediencí, poté důkladnou hygienou a následně konkrétním postupem a zhotovováním "té" dobroty. 

Previous Next

Loučení se školním rokem může být smutné, ale my si jej užíváme s radostí a v dobré náladě. Celý týden jsme pojaly jako Cirkusovou manéž, kde bylo dostatek prostoru pro každého, kdo chtěl "trénovat" a nakonec se s něčím "předvést", nebo být jen součástí her a legrace. Shlédly jsme vystoupení dvou popletených klaunů, zavítala k nám i krasojezdkyně a provazochodkyně. Z dětí se rázem staly akrobaté a cvičitelé různých zvířátek. K takovému netradičnímu dni také patří výjimečné pochutiny. V našem případě se jednalo o dobrotu Klauna Puntíka neboli cirkusovou svačinu. Na závěr dopoledne došlo i na "to" loučení" nejen se školním rokem, ale i s kamarády, budoucími prvňáčky. 

Kalendář

srpen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mateřská škola pro obec Bukovno - Líny

V případě dotazů pište prosím na e-mail: info@ms-bukovno.cz.
Nebo volejte na tel.: 792 510 783